DRUHÝ SRAZ!!  
V pátek a sobotu 13. - 14. října se uskutečnil druhý sraz Oktávií, Spartaků a STWéček, organizovaný přes internet. Zůčastnilo se ho šest aut. První den dvě octavie kombi (Firestarterova a Frostova) a jedna kupé (Ondra Láska), druhý den přijel Vítek se svým spartakem Louisem, Casper a Pizzaman s polepenou oktávkou a Adam se svojím sedanem 1201. I když byla účast malá a z původně 15 oznámených posádek se jich dostavilo 6, přestože byly obrovské problémy s organizací a polovina účastníků dorazila až druhý den, se akce celkem povedla. Smůlu měl pouze Adam, kterému odešel motor na zpáteční cestě a sedan se dostal domů na odtahovce. Nám na oktávce pouze upadl výfuk :o).

Přehled zúčastněných: Já, Firestarter (bílá octavia combi), Pizzaman, Casper, Klára (modrý spartak), Frost, Luboš (červená combi), Adam (sedan), Vítek, Tomáš (spartak), Ondra (modrá oktávka)
Údaje o naší jízdě na sraz:
Počet ujetých kilometrů tam a zpátky: 305
Počet členů posádky v oktávce: 2
Počet spotřebovaných litrů phm: 20
Průměrná spotřeba paliva: 7(!) litrů / 100 km
Maximální dosažená rychlost: 115 km/h


Bohužel jsme s sebou neměli foťák, takže vlastní fotky nebudou. Možná že mi je někdo z účastníků (Pizzamane!) poskytne a pak je rád uveřejním na webu. Tady jsou zatím tři, které mi poslal Casper (Po kliknutí se zvětší). Díky.


Všichni účastníci kromě naší Octavie kombi, kterou jsme zapomněli v kempu...

Casperova oktávka měla roztodivné nápisy, jako "ať je léto nebo zima, v oktávce je vždycky príma..."

Adamův sedan, těsně po pořízení fotky odešel motor...
Sraz
Adamův sedan vypadá (a taky je) proti oktávce obrovský
Sraz
Když jsem viděl nápisy na Casperově spartaku, musel jsem se 5 minut smát. Sraz
"Ať je léto nebo zima, v oktávce je vždycky príma!" a "Škoda octavia - nejlepší veterán všech dob!". Tak nevím - Casper, nebo kašpar? :o)
Sraz
První tři účastníci. Zleva Firestarterova, Ondrova a Frostova oktávka.
Sraz
Vítkův Louis úplně vlevo je jediné auto, které se účastnilo obou srazů
Sraz
Ještě jeden pohled.