Výsledky předchozích anket

Za ty dva měsíce, co byla tato anketa na webu, Vás hlasovalo pouze 10, což svědčí o minimálním zájmu. Nicméně i tak z výsledku vyplývá, že Vás nejvíc zajímá fórum. No, abych pravdu řekl, to pro mě není zrovna moc povzbuzující...
No a ani druhá anketa nedopadla s vaším zájmem moc slavně.
Ze třetí ankety jste pro změnu udělali frašku. Škoda 1202 dostala asi 115 hlasů za týden, což je samozřejmě nesmysl (Alvo, nevíš o tom něco?). Ještě než se tak stalo, tak ale vedla přesvědčivě Š1201, podle čehož se tedy zařídím.
Tato anketka byla na webu celkem dlouho. Výsledek jasně vyzněl pro pohřební verzi. No, ještě uvidím, lakování apod. je daleko...
Tato anketní otázka zaznamenala docela ohlas a potvrdila to, že pokud by vaše auto nemělo doklady, dali byste mu zelené značky, jinak ne.
Toto srovnání bylo pro mě docela potěšující, když jste podpořili mé Fórum stejným počtem návštěv, jako stěžejní Goo.
Podle odpovědí se zdá, že dáváte přednost celoročnímu svícení..
Potom, co si někteří nejmenovaní Buráci zvykli přidávat desítky hlasů, jsem trošku změnil anketku. Nicméně i tak jsem tento výsledek předpokládal.
Všichni víme, jak to ve skutečnosti s "chystanou renovací" bývá...
Takže asi je, co?.
Rozhodnutí zcela demokratické a s přesvědčivým výsledkem
Bez dalších komentářů.
Tak jako tak už se ke starému designu nebudu vracet. Změna je život.
Je to velmi zvláštní, ale kdo jezdí v zimě se svým veteránem, má v něm většinou původní topení, které je pro něj dostačující.
Bylo to pro mě celkem překvapující, tipoval bych, že zvítězí nějaká raritnější verze, ale klasický kombík to vyhrál s drtivou převahou.
Tahle anketka vznikla jako reakce na jednu nejmenovanou knihu vydavatelství Grada, kde se píše, že Š1203 je jen modernizace předchozího 1202. Jak vidno, lidé od fochu na to mají trochu jiný názor.
Anketa byla trochu ovlivněná tím, že někteří hlasovali vícekrát, nicméně i tak je vidět, že převážná většina teď přívěs kupovat nechce.